Чохол сумка для рибальських грузил та годівниць Fisher К-004
402 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-004
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол сумка для рибальських грузил та годівниць Fisher К-004
Чехол для грузил ,Сумка для грузил,Футляр для грузил і годівниць, Чохол Футляр для грузил і годівниць від компанії Fisher
Практичний і не дорогий варіант для зберігання та транспортування.
При невеликих розмірах до нього вміщується до 4 кг грузил або до 20 різних годівниць.

Високоякісна тканина Оксфорд Д 600 ПВХ
У стінках чохла встав ущільнювач 8-ми мм.
На кришці чохла невелика кишеня на блискавці для фурнітури.

Розмір:Довжина-17см. Ширина-13см. Висота-9см
Купуючи у нас чохол для грузил, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині є і будуть відправлені вам в найкоротші терміни.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴











