Рибальська сумка Fisher ХАКІ К-011
1 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-011
- +380 (50) 327-15-50МТС
Рибальська сумка Fisher ХАКІ К-011
Багатофункціональна транспортна сумка. Крім основного відділення має чотири об'ємні кишені.
Представляємо вам багатофункціональну транспортну сумку, яка стане незамінним помічником як на довгих риболовлях, так і для зручного зберігання коропового приладдя "в готовності".
Ця сумка має основне відділення та чотири об'ємні кишені, забезпечуючи достатньо місця для різних снастей та речей. Виготовлена із зносостійкого матеріалу Оксфорд Д 600 із ПВХ покриттям, що гарантує її довгий термін служби.
Розміри сумки: довжина – 60 см, ширина – 32 см, висота – 40 см. Вона оснащена високоякісною фурнітурою та надійною ручкою для зручного перенесення.
Зможе вмістити дуже багато різних снастей і речей.

Дуже зручна і велика сумка для риболовлі, буде корисна не тільки для довгих сесій, але і для зручного зберігання "в готовності" свого коропового приладдя.

Зносостійкий матеріал ОКСФОРД Д 600 ПВХ гарантує тривалий термін служби.
розмір:
Довжина – 60 см
Ширина-32 см
Висота-40 см
Сумка забезпечена високоякісною фурнітурою та надійною ручкою для перенесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | На блискавці |
- Ціна: 1 360 ₴










