Сумка для коропових котушок Fisher К-016 ХАКІ
1 971 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-016
- +380 (50) 327-15-50МТС
Сумка для коропових котушок Fisher К-016 ХАКІ
Універсальна сумка для котушок Fisher - складається з 4 - х частин
-1 Відділення для коробки - поводочницы
-2 Відділення для котушок розміром до 10000
-3 Відділення під банки з бойлами або для вільного користування
-4 Відділення для будь-яких риболовних аксесуарів
Всі відділення сумки знімні і можуть використовуватися окремо друг від друга
В стінках сумки вставлений ущільнювач -8
Сумка оснащена високоякісною фурнітурою
Надійною ручкою для перенесення
Високоякісна тканина ОКСФОРД Д 600 ПВХ
Загальні розміри сумки:Ширина-32 см,довжина-37см,висота 26см
Верхні(які і бічні) відділення: Ширина 18 см,довжина 32 см,висота 10 см
Нижня частина під котушки: Ширина 32 см,довжина 37 см,висота 8 см
Нижні відділення під коробку: Ширина 32 см,довжина 37 см,висота 6 см
Купуючи у нас Універсальну сумку для котушок ви можете бути впевнена , що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам в найкоротші терміни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 1 971 ₴













