



Астрономічний бінокль CELESTRON SkyMaster 25x100
44 194,50 ₴
38 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71017
- +380 (50) 327-15-50МТС
Астрономічний бінокль CELESTRON SkyMaster 25x100
| Збільшення: | 25 x |
| Тип збільшення: | фіксоване |
| Діаметр об'єктива: | 100 мм |
| Тип призм: | Porro |
| Матеріал призм: | BAK4 |
| Просвітлення: | Multi Coated |
| Колір: | чорний |
| Діаметр вихідної зіниці: | 4 мм |
| Світлосила: | 16 |
| Фактор сутінків: | 50 |
| Віддалення вихідної зіниці: | 15 мм |
| Фокусування: | індивідуальне |
| Межа фокусування від: | 24 м |
| Поле зору на 1000 м: | 52 м |
| Кутове поле зору: | 3 ° |
| Ступінь захисту: | вологозахист |
| Розміри: | 388 x 256 x 130 мм |
| Вага: | 3969 г |
| Особливість: | • корекція діоптрій • кріплення на штатив • роздільне фокусування • складані наочники |
| Призначення: | астрономічний |
Celestron SkyMaster 25x100 – універсальний астрономічний бінокль, з великим 100-міліметровим об'єктивом, потужним збільшенням 25х та кутом огляду 3°, що гарантує високу роздільну здатність і деталізоване зображення об'єкта на великих дистанціях спостережень.
Оптична система бінокля вирізняється великим показником світлопроникності завдяки Porro-призмам. Лінзи зі скла BAK-4 з повним багатошаровим просвітленням значно покращують якість і виразність картинки. Комфортність спостереження також забезпечена комфортним віддаленням вихідної зіниці.
Одна з головних особливостей моделі – це роздільне фокусування на кожному окулярі, завдяки чому зображення можна відрегулювати під будь-який зір.
Корпус виготовлено з міцного металевого сплаву, зверху він вкритий гумовим покриттям, що забезпечує зручний хват і захищає прилад від пошкоджень. Додатковою перевагою представленої моделі є високі гумові наочники типу Fold-Down, які також виконують функцію мінімізування та уникнення бічних засвітів.
Надійність встановлення бінокля на штатив і чудове балансування забезпечить вбудований кронштейн для кріплення на фотоштатив.
Celestron SkyMaster 25x100 призначений не лише для астрономічних спостережень, але й для виконання різних тактичних задач, полювання чи інших подібних завдань, що робить дану модель більш практичною для різних користувачів.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Porro
- Лінзи: з повним багатошаровим просвітленням всіх оптичних елементів
- Призми: BAK-4
- Фокусування: роздільне, на кожному окулярі
- Наочники: складані, типу Fold-Down
- Корпус: метал, з гумовим захисним покриттям
- Захист: вологозахист, ударостійкий
- Різьба для кріплення штативного адаптера
Технічні характеристики:
- Збільшення: 25x
- Діаметр об'єктива: 100 мм
- Кутове поле зору: 3°
- Поле зору на 1000 м: 52 м
- Мінімальна відстань фокусування: 25 м
- Діаметр вихідної зіниці: 4 мм
- Віддалення вихідної зіниці: 15 мм
- Світлосила: 16
- Фактор сутінків: 50
- Регулювання міжзіничної відстані: 56-72 мм
- Корекція діоптрій: +5/-5
Комплектація:
- Бінокль
- Нейлоновий чохол для зберігання і транспортування
- Ремінь для бінокля
- Захисні кришки для окулярів
- Захисні кришки для об'єктивів
- Інструкція
Габарити:
- Розміри: 388 x 256 x 130 мм
- Вага: 3969 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celestron |
| Країна виробник | США |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 25 х |
| Мінімальна кратність | 25 х |
| Призначення | Астрономічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Фокусна відстань | 100 мм |
- Ціна: 38 430 ₴




