



Підлогова сушка для білизни Colombo Double (ST797)
4 749 ₴
4 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930494
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова сушка для білизни Colombo Double (ST797)
Сушарка для білизни підлогова Colombo Double (ST797) - практичне рішення, яке дозволить використовувати простір на всі сто відсотків. Завдяки подвійній системі розміщення робочих поверхонь, загальна довжина стрижнів становить тридцять метрів. Сушарка регулюється по висоті, що дозволяє за потреби розвішувати довгі речі. Модель повністю виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозії та атмосферних явищ. Ніжки обладнані великими пластиковими накладками для захисту меблів та підлогових покриттів.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 135 x 55 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 174 x 132 x 56 см.
- Загальна вага - 2,1 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження до 14 кг.
- Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів та атмосферних явищ.
- Сушарка має верхню робочу секцію та нижню, що дублює.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Регулювання по висоті на два положення - 96 см та 115 см.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Підлогові |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Silver |
| Особливості | Розкладні |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 28 |
| Розміри | 174 x 132 x 56 см |
| Робоча довжина поверхні | 30 м |
| Розміри у складеному вигляді | 135 x 55 x 6 см |
| Вага | 2,1 кг |
| Вага в упаковці | 2,6 кг |
| Габарити упаковки | 138 х 58 х 9 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 14 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 389 ₴




