Доріжка для бігу Toorx Treadmill WalkingPad with Mirage Display Mineral Grey (WP-G)
38 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929880
- +380 (50) 327-15-50МТС
Доріжка для бігу Toorx Treadmill WalkingPad with Mirage Display Mineral Grey (WP-G)
Беговая дорожка Toorx Treadmill WalkingPad with Mirage Display Mineral Grey (WP-G) з лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando SpA призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель обладнана алюмінієвою рамою та транспортувальними роликами, а також запатентованою системою подвійної збірки Double Fold, що дає змогу зберігати її навіть у шафі. Бігова доріжка проста в керуванні, має сучасний і елегантний. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 100 кг і дає змогу розвивати швидкість від 0,5 до 6 км/год. до 190 см. Зрозумілий дисплей розміщений на панелі двигуна, де ви можете переглядати інформацію про швидкість, дистанції, час і кроки.&Bb; Bluetooth для інтеграції з WalkingPad App.
Два режими тренування: Manual - ви можете керувати WalkingPad вручну за допомогою пульта дистанційного керування; Automatic - система адаптивного контролю швидкості розпізнає положення ніг і зміни пози, WalkingPad негайно адаптується за допомогою прискорення, уповільнення або постійної стабільної швидкості. 5 км/год (крок — 0,5 км/час).
- Запатентована система подвійного збирання Double Fold.
- Пульт дистанційного керування швидкістю.
- Кнопка Start/Stop на пульті дистанційного керування.
- Товщина в складеному вигляді всього 12,9 см.
- Bluetooth для інтеграції з WalkingPad App.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Електричні |
| Клас | Домашні |
| Кострукція | Портативні Складані |
| Дисплей | LED |
| Показання дисплея | Дистанція Кроки Час Швидкість |
| Програми | Немає |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Потужність двигуна | 1 к.с. |
| Пікова потужність | 2 к.с. |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Регулювання кута нахилу | Немає |
| Розмір бігового полотна | 120 х 43 см |
| Система амортизації | Шар EVA матеріалу з амортизуючим ефектом |
| Особливості | Амортизація Транспортувальні ролики |
| Додаткові характеристики | Bluetooth для інтеграції з WalkingPad App Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,4 мм |
| Вага | 28 кг |
| Розміри в робочому вигляді | 143,2 x 54,7 x 12,9 см |
| Розміри в складеному вигляді | 82,2 x 54,7 x 12,9 см |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Габарити упаковки | 90 x 64 x 19,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 38 999 ₴













