Бігова доріжка Toorx Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS) від італійського виробника Garlando SpA призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 100 кг і має двигун постійного струму 1,75 л. с., який дає змогу розвивати швидкість від 0,8 до 14 км/год. Бігове полотно розміром 121 х 40 см із можливістю регулювання нахилу від 0 до 12% як кнопками на консолі тренажера, так і за допомогою кнопок, розташованих на поручнях. мінімізує ризик травмування в процесі занять. Консоль тренажера з LED-дисплеєм обладнана програмами для користувачів із різними рівнями підготовки. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Treadmill Motion Plus (MOTION-PLUS) має попередньо зібрану раму та транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати квартирою. Особливості:
>- Мінімальна швидкість — 0,8 км/год (крок — 0,1 км/год).
- Консоль має LED-дисплей із кнопками регулювання швидкістю/нахилом.
- Кнопки регулювання швидкістю/нахилом також розташовані на поручнях.
- 16 програм для повноцінного кардіотренування.
- Сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складна конструкція для компактного зберігання й економії місця.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Електричні |
| Клас | Домашні |
| Кострукція | Складані |
| Дисплей | LED |
| Показання дисплея | Дистанція Калорії Нахил Пульс Час Швидкість |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 15 |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Потужність двигуна | 1,75 к.с. |
| Пікова потужність | 2,5 к.с. |
| Зміна кутів нахилу | 0-12% |
| Регулювання кута нахилу | Електричне |
| Розмір бігового полотна | 121 х 40 см |
| Система амортизації | Spring Absorption (амортизаційні пружини) |
| Амортизація Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Підставка для аксесуарів Регулювання кута нахилу Транспортувальні ролики |
|
| Додаткові характеристики | Підставка для смартфона/планшета Сенсорні датчики вимірювання пульсу Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Вага | 47 кг |
| Розміри в робочому вигляді | 151 x 68 x 120 см |
| Розміри в складеному вигляді | 90 x 68 x 127 см |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Габарити упаковки | 158 x 69 x 26 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 41 998,80 ₴












