Доріжка для бігу Toorx Treadmill Street Compact (STREET-COMPACT)
39 539 ₴
35 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929878
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бігова доріжка Toorx Treadmill Street Compact (STREET-COMPACT) з лінійки Ultra Compact Line італійського виробника Garlando SpA призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель обладнана попередньо зібраною рамою та транспортувальними роликами, завдяки чому її легко переміщати квартирою. Бігова доріжка проста в керуванні, має сучасний елегантний дизайн і гарні технічні характеристики. Тренажер розрахований на максимальне навантаження до 100 кг і дає змогу розвивати швидкість від 0,8 до 10 км/год. до 190 см. Зрозумілий дисплей показує інформацію про швидкість, дистанції, час і витрату калорій. /p>
Особливості:
- Мінімальна швидкість — 0,8 км/год (крок — 0,1 км/год).
- Пульт дистанційного керування швидкістю.
- Кнопка Start/Stop на пульті дистанційного керування.
- Товщина в складеному вигляді всього 10 см.
- Знімні захисні поручні входять до комплекту.
- Ключ безпеки для аварійної зупинки.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Електричні |
| Клас | Домашні |
| Кострукція | Портативні Складані |
| Дисплей | LED |
| Показання дисплея | Дистанція Калорії Час Швидкість |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 12 |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Потужність двигуна | 1,75 к.с. |
| Пікова потужність | 2,75 к.с. |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Регулювання кута нахилу | Немає |
| Розмір бігового полотна | 120 х 46 см |
| Система амортизації | 4 амортизаційні подушки |
| Особливості | Амортизація Транспортувальні ролики |
| Додаткові характеристики | Знімні поручні Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри в робочому вигляді | 144 x 77 x 110 см |
| Розміри в складеному вигляді | 155 x 70 x 10 см |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Габарити упаковки | 164 x 76,5 x 13 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 489 ₴













