

Футбольні ворота Garlando Train & Score (POR-8)
4 049 ₴
3 689 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929770
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футбольні ворота Garlando Train & Score (POR-8)
Garlando Train & Score (POR-8) — пара маленьких футбольних воріт розміром 90 х 60 х 50 см із компактною складаною конструкцією, ідеально підходить для тренувань футбольних команд і для використання в невеликих приміщеннях. Міцна трубчаста конструкція дає змогу залишати ворота на вулиці цілий рік у будь-яку погоду.
Особливості:
- Срібляста рама з високоміцної сталевої труби Ø32 мм із порошковим покриттям, призначена для зовнішнього використання.
- Біла поліестерова сітка для зовнішнього використання, стійка до УФ-променів.
- U-подібні металеві гачки (6 шт.) для кріплення воріт до землі.
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Тип | Футбольні ворота |
| Призначення | Футбол |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Silver |
| Додаткові характеристики | Розмір: 90 x 60 x 50 см Комплектація: ворота, сітка, гачки для кріплення Вага: 7 кг |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Габарити упаковки | 62 x 26 x 10 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр перекладини | 32 мм |
| Діаметр стійок | 32 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | Метал |
| Особливості | Гачки для монтажу сітки, Сітка в комплекті |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 689 ₴




