Баскетбольна стійка Garlando Tucson (BA-211)
Баскетбольна стійка Garlando Tucson (BA-211) регулюється по висоті, призначена для розваг усієї родини. Модель ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
< strong> Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої та телескопічної труби й армальних кріплень, покрита порошковою фарбою червоного кольору.
- Щит зроблений із міцного пластику з подвійними стінками та ребрами жорсткості.
- Сталеве &кільце &Obs; формованого поліетилену, обладнана колесами спереду, її можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим в основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки. EN 71.
- Вага основи, заповненої водою — 50 кг
- Вага основи, заповненої піском — 90
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Тип | Стійки |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал труб | Сталь |
| Розмір | Щит: 81 x 53 x 2,35 см Основа: 85 x 58 x 15 см |
| Колір | Black/Red/White |
| Особливості | Діаметр кільця: 45 см Висота кошика: 195-260 см Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа Вага: 16 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Габарити упаковки | 89 x 69 x 19 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Баскетбол |
| Тип | Стійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 454 ₴






