Баскетбольна стійка Garlando El Paso (BA-21)
Баскетбольна стійка Garlando El Paso (BA-21) регулюється по висоті, призначена для дітей і підлітків. Модель ідеально підходить для використання як на вулиці, так і всередині приміщень.
Особливості:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби Ø 42 мм і армувальних кріплень, покрита порошковою фарбою червоного кольору.
- Основа з чорного формованого поліетилену, обладнана колесами спереду, її можна наповнити водою або піском для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим в основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71. Вага основи, заповненої водою — 28 кг Вага основи, заповненої піском — 36 кг
Характеристики
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Тип | Стійки |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал труб | Сталь |
| Розмір | Щит: 71 x 45 x 2,2 см Основа: 77 x 55 x 13 см |
| Колір | Black/Red/White |
| Особливості | Діаметр кільця: 40 см Висота кошика: 160-210 см Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа Вага: 9 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Габарити упаковки | 77,5 x 55 x 15 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Баскетбол |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 569 ₴








