

Баскетбольний щит Garlando Seattle (BA-11)
6 449 ₴
6 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929761
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баскетбольний щит Garlando Seattle (BA-11)
Garlando Seattle (BA-11) — настінний баскетбольний щит чудової якості, офіційного розміру, призначений для активного відпочинку та розваг. Щит ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. і ребрами жорсткості.
- Обладнаний стабілізуючими металевими стрижнями на задній частині для надійного кріплення до стіни.
- Щит із червоними лініями на білому тлі доповнюється сталевим кільцем & Oslash; 45 см червоного кольору. порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Тип | Щити |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Матеріал щита | Водостійкий поліпропілен |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Матеріал труб | Сталь |
| Розмір | 110 x 70 x 3,3 см |
| Колір | Red/White |
| Особливості | Діаметр кільця: 45 см Комплектація: щит, кільце, сітка Вага: 8 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Габарити упаковки | 112 x 72 x 17 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Баскетбол |
| Стан | Новий |
| Тип | Щит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 089 ₴




