Тенісний стіл Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E)
Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E) — всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виготовлена з меламінової плити завтовшки 4 мм із металевою крайкою периметром. Каркас і ніжки виготовлені з металевих трубок діаметром 25 мм із порошковим фарбуванням. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 125 мм обертаються на 360°, що істотно полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл обладнаний сіткою та місцями для зберігання м'ячів. Складна конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиничних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує гарний відскок м'яча, а антивідблискове покриття дає змогу грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Progress Outdoor 4 mm Blue (C-163E) відповідає європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2. Особливості:
- < li>Всепогодний тенісний стіл для вулиці та приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням, офіційних розмірів ITTF, ідеально підходить для домашнього використання.
- Каркас і ніжки з металевих трубок Ø25 мм із порошковим фарбуванням.
- Ігрова поверхня з меламінових плит завтовшки 4 мм з антивідблисковим покриттям.
- Чотири здвоєні колеса Ø125 мм обертаються на 360°, полегшуючи переміщення столу в складеному вигляді.
- >Сіти з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
Характеристики
| Вид | Столи |
|---|---|
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Клас | Домашні |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Бічна крайка Наявність коліщаток Сітка у комплекті |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Матеріал стільниці | Меламін |
| Товщина стільниці | 4 мм |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Колір сітки | Чорний |
| Додаткові характеристики | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 69 x 163 см Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 69 x 163 см |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Вага | 48 кг |
| Вага в упаковці | 50 кг |
| Габарити упаковки | 156 x 10 x 140 см |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Синій |
| Матеріал стільниці | меламін |
| Особливості | Складна конструкція |
| Призначення | Любитель |
| Стан | Новий |
| Товщина стільниці | 4 мм |
- Ціна: 25 444 ₴







