Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT)
5 689 ₴
5 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930556
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT)
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) — ідеальний вибір для всієї родини. Досить простого руху, щоб привести в тонус не тільки м'язи стегон, литок і сідниці, а також м'язи преса, біцепси, трицепси та м'язи спини. Особливості:
- Консоль з LCD-дисплеєм показує час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Складна конструкція.
- li>
- Регульоване сидіння.
- Розміри в складеному вигляді — 198 x 25 x 44 см.
Характеристики
| Вид | Лави |
|---|---|
| Призначення | Багатофункційні |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Клас | Домашні |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Додаткові характеристики | Консоль із LCD-дисплеєм |
| Вага | 10 кг |
| Розміри | 128 х 95 х 44 см |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Габарити упаковки | 134,5 х 21,7 х 15,4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Конструкція | Розбірна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 089 ₴










