

Тренажер гребний Toorx Rower RWX 700 (RWX-700)
60 989 ₴
54 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930469
- +380 (50) 327-15-50МТС
Тренажер гребний Toorx Rower RWX 700 (RWX-700)
Гребний тренажер Toorx Rower RWX 700 (RWX-700) від італійського виробника Garlando SpA призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, регульованих за допомогою сучасного комп'ютера. 9-кілограмовий маховик завдяки магнітній системі гальмування забезпечує оптимальну амплітуду рухів, а повітряна система опору імітує відчуття греблі на воді. Гребний тренажер розрахований на вагу до 150 кг, а його сидіння на роликах ковзає алюмінієвою напрямною, гарантуючи необхідний комфорт навіть за тривалих вправ. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Складна конструкція тренажера економить місце та дає змогу розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Комбінована система опору (магнітна + повітряна) з ручним регулюванням навантаження.
- Магнітна система опору завдяки маховику вагою 9 кг і сидіння на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Повітряна система опору імітує відчуття льоху на воді.
- Консоль має РК-дисплей із синьою підсвіткою, тримач для смартфона/планшета.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- < li>Складна конструкція для заощадження місця.
| Тип | Магнітні |
|---|---|
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Вага маховика | 9 кг |
| Конструкція | Складана |
| Клас | Домашні |
| Дисплей | LCD |
| Рівні навантаження | 16 |
| Кількість програм | 23 |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Транспортувальні ролики |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Додаткові характеристики | Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика Платформи для ніг із лямками Тримач для смартфона/планшета |
| Показання дисплея | Час Дистанція Калорії Загальна кількість гребків Навантаження в Ватах Кількість гребків за хвилину Пульс Час для проходження 500 м |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 12 Пульсозалежні програми - 4 Змагальна програма - 1 Індивідуальна програма - 4 Програма швидкості відновлення пульсу - 1 |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Вага | 40 кг |
| Розміри | 245 x 57 x 112 см |
| Розміри у складеному вигляді | 126,5 x 57 x 192,5 см |
| Вага в упаковці | 46,5 кг |
| Габарити упаковки | 158 х 68 х 23,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 54 989 ₴




