Тренажер гребний Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT)
13 289 ₴
11 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929484
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренажер гребний Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT)
Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) від італійського виробника Garlando SpA призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12 рівнів навантаження, регульоване за допомогою гідравлічного поршня. Гребний тренажер призначений для користувача вагою до 110 кг, а його сидіння на роликах ковзає алюмінієвою напрямною, гарантуючи необхідний комфорт за тривалих вправ. Складна конструкція тренажера заощаджує місце та дає змогу розмістити його навіть на мінімальній площі, яка необхідна для занять спортом.
Особливості:
- Гідравлічна система опору 12 рівнями навантаження.
- Сидіння на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей, який зображає необхідні параметри тренування.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складна конструкція для заощадження місця.
| Тип | Гідравлічні |
|---|---|
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Вага маховика | Немає |
| Конструкція | Складана |
| Клас | Домашні |
| Дисплей | LCD |
| Рівні навантаження | 12 |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Додаткові характеристики | Платформи для ніг із лямками Складана конструкція |
| Показання дисплея | Час Калорії Загальна кількість гребків Кількість гребків за хвилину |
| Програми | Немає |
| Вимірювання пульсу | Немає |
| Вага | 15 кг |
| Розміри | 134 x 59 x 60,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 64,5 x 59 x 134 см |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Габарити упаковки | 135,5 x 28,5 x 18,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 989 ₴












