Орбітрек Toorx Elliptical ERX 600 (ERX-600)
61 989 ₴
55 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930540
- +380 (50) 327-15-50МТС
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 600 (ERX-600)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 600 (ERX-600) з преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando SpA призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 24 рівні навантаження, регульовані за допомогою сучасного комп'ютера. 16-кілограмовий маховик створює чудову плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик травмування в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 130 кг, а довжина кроку 51 см припаде до смаку навіть найвимогливішим користувачам. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета і підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними застосунками Kinomapи Zwift, які перетворять монотонне тренування на захопливий процес.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 16 кг забезпечує чудову плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвною підсвіткою, підставку для смартфона/планшета.
- 21&програма та 24 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Складна конструкція для економії місця.
- Bluetooth для інтеграції з Kinomap и Zwift.
Загрузите приложение Kinomap , увімкніть пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих у всьому світі. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки понад 15 новим функціям, тренувальний застосунок має абсолютно новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включно з кадрами з реального життя для тренувань у приміщенні. Застосунок Kinomap також містить навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захопливим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові почати? Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтеся коментарями в соціальних мережах і порівнюйте свої результати.
Загрузите Zwift- безплатна програма для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтеся весело разом зі світовою спільнотою крізь захопливі локації, тренуйтеся вдень і вночі, у дощ або спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безплатно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування і робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до бігу на 5 кілометрів, напівмарафону, чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Створіться самостійно або приєднуйтеся до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами в усьому світі є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій — від веселих групових забігів до напружених перегонів зі справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, під'єднавшись до програм сторонніх розробників, як-от Strava і Garmin Connect. Спільність Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп і фінішувати якнайкраще.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Магнітні |
| Вага маховика | 16 кг |
| Максимальна вага користувача | 135 кг |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Довжина кроку | 51 см |
| Конструкція | Передньоприводні Складані |
| Клас | Домашні |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Підставка для аксесуарів Транспортувальні ролики Тримач для пляшки |
| Дисплей | LCD |
| Рівні навантаження | 24 |
| Кількість програм | 21 |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Додаткові характеристики | Bluetooth для інтеграції з Kinomap і Zwift Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика Підставка для смартфона/планшета Складана конструкція |
| Показання дисплея | Час Швидкість Дистанція Калорії Пульс Оберти за хвилину Навантаження в Ватах |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 10 Програма контролю навантаження в Ватах - 1 Пульсозалежні програми - 4 Користувацькі програми - 5 |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Вага | 69,5 кг |
| Розміри | 172 x 63,5 x 179 см |
| Розміри в складеному вигляді | 103 х 63,5 х 179 см |
| Вага в упаковці | 77 кг |
| Габарити упаковки | 166 х 47 х 74 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 55 989 ₴













