Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90)
32 889 ₴
29 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929760
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 90 (ERX-90) від італійського виробника Garlando SpA призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, регульоване за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик травмування в процесі занять. Орбітрек розрахований на вагу до 120 кг, а довжина кроку 34 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дають змогу переміщати його кімнатою.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 14 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із блакитною підсвіткою.
- 20 програм і 16 рівнів навантаження для повноцінного кардіотренування.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Магнітні |
| Вага маховика | 14 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Довжина кроку | 34 см |
| Конструкція | Задньоприводні Нескладані |
| Клас | Домашні |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Транспортувальні ролики |
| Дисплей | LCD |
| Рівні навантаження | 16 |
| Кількість програм | 20 |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Додаткові характеристики | 3 положення платформ для ніг |
| Показання дисплея | Час Швидкість Дистанція Калорії Пульс Оберти за хвилину Навантаження в Ватах |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 12 Пульсозалежні програми - 4 Індивідуальна програма - 1 Програма контролю навантаження в Ватах - 1 Програма швидкості відновлення пульсу - 1 |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Вага | 45 кг |
| Розміри | 138,5 x 59,5 x 164 см |
| Вага в упаковці | 51 кг |
| Габарити упаковки | 114,5 x 42 x 62 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 489 ₴










