Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX Evolve (SRX-EVOLVE) з преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando SpA призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер обладнаний новітньою магнітною гальмівною системою, що безпосередньо впливає на маховик, що дає змогу надзвичайно плавно обертати педалі на найнижчих рівнях навантаження, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 22-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу доречний під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Спортивне сидіння й кермо регулюються за висотою та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне настроювання. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дають змогу вільно переміщати його кімнатою. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета та підтримує Bluetooth для інтеграції з популярними застосунками iConsole+ Training, и Zwift, які перетворять монотонне тренування на захопливий процес.
Особливості:
- Магнітна гальмівна система з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 22 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвною підсвіткою, підставку для смартфона/планшета.
- 19 програм і 24 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training, Kinomap и Zwift.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером.
- Напівконтактні педалі дають змогу використовувати спеціальне веловзуття.
iConsole+ Training — програма нового покоління для iConsole. Він надає докладніші дані про тренування, простіший режим навчання й інтегрований з BLE Heart Rate Monitor. Ця програма працює із сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole та насолоджуйтеся щоразу.
Загрузите приложение Kinomap, увімкніть пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих у всьому світі. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки понад 15 новим функціям, тренувальний застосунок має абсолютно новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включно з кадрами з реального життя для тренувань у приміщенні. Застосунок Kinomap також містить навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захопливим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові почати? Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтеся коментарями в соціальних мережах і порівнюйте свої результати.
Загрузите Zwift - безплатна програма для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтеся весело разом зі світовою спільнотою крізь захопливі локації, тренуйтеся вдень і вночі, у дощ або спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безплатно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування і робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до бігу на 5 кілометрів, напівмарафону, чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Створіться самостійно або приєднуйтеся до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами в усьому світі є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій — від веселих групових забігів до напружених перегонів зі справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, під'єднавшись до програм сторонніх розробників, як-от Strava і Garmin Connect. Спільність Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп і фінішувати якнайкраще.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Магнітні |
| Вага маховика | 22 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Вертикальні |
| Клас | Домашні |
| Дисплей | LCD |
| Рівні навантаження | 24 |
| Регулювання | Керма Сидіння |
| Кількість програм | 19 |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Підставка для аксесуарів Транспортувальні ролики |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Додаткові характеристики | Bluetooth для інтеграції з iConsole+ Training, Kinomap і Zwift Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером Кермо з регулюванням по вертикалі та горизонталі Підставка для смартфона/планшета Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Показання дисплея | Час Швидкість Дистанція Калорії Пульс Оберти за хвилину Навантаження в Ватах |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 12 Пульсозалежні програми - 4 Програма контролю навантаження в Ватах - 1 Програма швидкості відновлення пульсу - 1 |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Вага | 43,5 кг |
| Розміри | 126 x 62 x 119 см |
| Вага в упаковці | 47,5 кг |
| Габарити упаковки | 108 x 28,5 x 89 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 47 599 ₴













