Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100)
51 989 ₴
46 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929483
- +380 (50) 327-15-50МТС
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100)
Сайкл-тренажер Toorx Indoor Cycle SRX 100 (SRX-100) з преміальної лінійки Chrono Line італійського виробника Garlando SpA призначений для інтенсивного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має колодкову гальмівну систему з ручним безступеневим навантаженням, а також сучасний комп'ютер із необхідним набором функцій. Важкий 26-кілограмовий маховик разом із ремінним приводом забезпечують безшумність роботи тренажера та достатнє навантаження навіть для підготовлених спортсменів. Спін байк розрахований на вагу до 150 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Нагрудний кардіодатчик для бездротового вимірювання пульсу доречний під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Спортивне сидіння й кермо регулюються за висотою та в горизонтальній площині, забезпечуючи індивідуальне настроювання. Транспортувальні ролики в передній частині тренажера дають змогу вільно переміщати його кімнатою..
- Масивний маховик вагою 26 кг.
- Ремінний привод для безшумної роботи тренажера.
- Кнопка гальма для екстреної зупинки.
- Q-фактор — 19 см.
- Відстань від керма до сидіння становить від 56 до 64 см.
- Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером.
- Напівконтактні педалі Shimano SPD дають змогу використовувати спеціальне веловзуття.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Механічні |
| Вага маховика | 26 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Вертикальні |
| Клас | Домашні |
| Дисплей | LCD |
| Рівні навантаження | Безступінчата система |
| Регулювання | Керма Сидіння |
| Кількість програм | Немає |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Особливості | Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Транспортувальні ролики Тримач для пляшки |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Додаткові характеристики | Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером Кермо з регулюванням по вертикалі та горизонталі Напівконтактні педалі Shimano SPD дозволяють використовувати спеціальне веловзуття Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі |
| Показання дисплея | Час Швидкість Дистанція Калорії Пульс Оберти за хвилину |
| Програми | Немає |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Вага | 65 кг |
| Розміри | 118 x 53 x 132 см |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Габарити упаковки | 106,5 x 23 x 90 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 46 989 ₴













