


Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 120 (SF120A)
1 549 ₴
1 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930510
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 120 (SF120A) — ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції типу гармошки модель легко складається й не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що неабияк прискорює процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Виготовлений з алюмінію, що забезпечує стійкість до корозії. Усі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Усі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.&lbsp;
- Розміри в робочому положенні - сушарки в складеному стані — 120x12x10 см.
- Загальна вага — 0,6 кг.
- Загальна робоча довжина — 6 /li>
- Максимальне навантаження до 5 кг.
- Виготовлена з алюмінію, що гарантує стійкість до корозії та тривалий термін експлуатації.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів зламів на одязі.
- Конструкція за типом гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів і дюбелів.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Silver |
| Особливості | Розкладні |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри | 120 x 26 x 12 см |
| Робоча довжина поверхні | 6 м |
| Розміри у складеному вигляді | 120 x 12 x 10 см |
| Вага | 0,6 кг |
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Габарити упаковки | 122 х 14 х 12 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴




