


Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 80 (SF080A)
1 449 ₴
1 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930508
- +380 (50) 327-15-50МТС
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Alu 80 (SF080A) — ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції типу гармошки модель легко складається й не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що неабияк прискорює процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Виготовлена з алюмінію, що забезпечує стійкість до корозії. Усі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії. Особливості: Особливості: Італія. Усі деталі виготовлені безпосередньо в Італії. Розміри в робочому положенні — 80 x 26 x 12 см. Розміри сушарки в складеному стані — 80 x 12 x 10 см. Загальна вага — 0,4 кг. Загальна робоча довжина — 4 м. li>
- Максимальне навантаження до 4 кг.
- Виготовлена з алюмінію, що гарантує стійкість до корозії та тривалий термін експлуатації.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів зламів на одязі.
- Конструкція за типом гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів і дюбелів.
Характеристики
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Silver |
| Особливості | Розкладні |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри | 80 x 26 x 12 см |
| Робоча довжина поверхні | 4 м |
| Розміри у складеному вигляді | 80 x 12 x 10 см |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,6 кг |
| Габарити упаковки | 82 х 14 х 12 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
- Ціна: 1 089 ₴




