



Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 100 (SF100)
3 049 ₴
2 689 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930506
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 100 (SF100) - ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції по типу гармошки модель легко складається та не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Всі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри в робочому положенні - 100 x 26 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 100 x 12 x 10 см.
- Загальна вага - 0,8 кг.
- Загальна робоча довжина - 5 м.
- Максимальне навантаження до 4,5 кг.
- Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Конструкція по типу гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Колір | White |
| Особливості | Розкладні |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри | 100 x 26 x 12 см |
| Робоча довжина поверхні | 5 м |
| Розміри у складеному вигляді | 100 x 12 x 10 см |
| Вага | 0,8 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Габарити упаковки | 102 х 14 х 12 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 4.5 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴




