Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 80 (SF080)
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 80 (SF080) - ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції по типу гармошки модель легко складається та не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Всі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри в робочому положенні - 80 x 26 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 80 x 12 x 10 см.
- Загальна вага - 0,7 кг.
- Загальна робоча довжина - 4 м.
- Максимальне навантаження до 4 кг.
- Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Конструкція по типу гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Колір | White |
| Особливості | Розкладні |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри | 80 x 26 x 12 см |
| Робоча довжина поверхні | 4 м |
| Розміри у складеному вигляді | 80 x 12 x 10 см |
| Вага | 0,7 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Габарити упаковки | 82 х 14 х 12 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








