


Сушарка для білизни настінна Colombo Sali E Stendi 120 (SG120)
2 199 ₴
1 839 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930503
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни настінна Colombo Sali E Stendi 120 (SG120) - це практичне рішення, яке дозволить зекономити простір та полегшить домашні клопоти. Завдяки мотузковому механізму робочі стрижні легко опустити та розвісити одяг. Для захисту підлогових покрівель від вологи з одягу, дану модель можна розмістити над ванною. Всі металеві елементи оброблені антикорозійним покриттям, що значно подовжує термін експлуатації.
Особливості:
- Загальні розміри сушарки - 130 x 45 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 122 x 10 x 5,5 см.
- Загальна вага - 2,7 кг.
- Загальна робоча довжина - 7,2 м.
- Максимальне навантаження до 3,5 кг.
- Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі стрижні.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Колір | White |
| Особливості | Розкладні |
| Кількість стрижнів/трубок | 6 |
| Розміри | 130 x 45 x 12 см |
| Робоча довжина поверхні | 7,2 м |
| Розміри у складеному вигляді | 122 x 10 x 5,5 см |
| Вага | 2,7 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Габарити упаковки | 124 х 12 х 7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 3.5 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴




