Підлогова сушка для білизни Colombo Olympo (ST1010)
3 249 ₴
2 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930498
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова сушка для білизни Colombo Olympo (ST1010)
Сушарка для білизни підлогова Colombo Olympo (ST1010) - це компактна модель з сучасним дизайном, який підійде під будь-який інтер'єр. Робоча поверхня дозволяє легко розмістити одне повне завантаження пральної машини до восьми кілограмів. Тримач для плічок можна використовувати для сушіння постільної білизни чи інших об'ємних речей. Завдяки шарнірному механізму тримач можна скласти. Модель виготовлена з високоякісних матеріалів, які не піддаються корозії та атмосферним явищам. Ніжки обладнані коліщатами і пластиковими накладками.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 119 x 68 x 6 см.
- Розміри в робочому положенні - 131 x 117 x 66 см.
- Загальна вага - 3,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 10+10 м.
- Максимальне навантаження до 8 кг.
- Робоча секція виготовлена з INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь.
- Каркас сушарки виготовлено з алюмінію.
- Складаний тримач для плічок.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Підлогові |
| Матеріал | Алюміній + INOX |
| Колір | Black/Silver |
| Особливості | Розкладні |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 8 |
| Розміри | 131 x 117 x 66 см |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри у складеному вигляді | 119 x 68 x 6 см |
| Вага | 3,5 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Габарити упаковки | 122 х 70 х 9 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889 ₴









