Підлогова сушка для білизни Colombo Icaro 40 (ST194/4)
2 349 ₴
1 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930489
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни підлогова Colombo Icaro 40 (ST194/4) - це чудовий компроміс між необхідністю сушіння великої кількості одягу та економією простору. Конструкція постачається в зібраному стані, вам достатньо тільки закріпити коліщата та пластикові накладки. Модульна система забезпечує можливість розміщення сушарки в душовій кабіні або в близь стіни, склавши одну сторону. Сушіння довгих речей не є проблемою для Colombo Icaro 40, закріпіть речі за верхню секцію та складіть нижні, які перешкоджають вільному звисанню. Загальна робоча довжина поверхні сорок метрів, розрахована на максимальне навантаження до дванадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 152 x 70 x 2,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 156 x 70 x 66,5 см.
- Загальна вага - 4,0 кг.
- Загальна робоча довжина - 40 м.
- Максимальне навантаження - 12 кг.
- Три рівні для розвішування білизни.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Підлогові |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Колір | Silver |
| Особливості | Багатоярусні |
| Кількість стрижнів/трубок | 48 |
| Розміри | 156 x 70 x 66,5 см |
| Робоча довжина поверхні | 40 м |
| Розміри у складеному вигляді | 152 x 70 x 2,5 см |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4,5 кг |
| Габарити упаковки | 155 х 73 х 6 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴









