Коробка для принад Rapala Utility Box Small RUBS
Коробка Rapala Utility Box ідеально підходить для зберігання дрібних принад, джигів, силіконок, балансирів. Міцний і компактний бокс дуже зручний і функціональний, має чотиристороннє зберігання принад. Водонепроникний завдяки ущільненню та кліпсам із високим ступенем стиснення. Всередині боксу якісна піна з прорізами та ребрами для надійного зберігання приманок. Розміри: 12x10x5см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapala |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,09 ₴




