


Кріплення Vortex Pro 34mm Cantilever mount (CVP-34)
10 899 ₴
10 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930350
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення Vortex Pro 34mm Cantilever mount (CVP-34)
Моноблок Vortex Pro 34mm Cantilever mount (CVP-34) призначений для встановлення оптичних прицілів на зброю із платформу AR. Кріплення виготовлено з міцного алюмінієвого сплаву. Моноблок встановлюється на планку Пікатінні.
Характеристики
| Тип | Моноблоки |
|---|---|
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 34 мм |
| База кріплення | Планка Пікаттіні/Вівера |
| Фіксація на зброї | Постійне |
| Висота | Високе |
| Висота від планки до центру | 36,45 мм |
| Довжина планки | 76,21 мм |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Комплектація | Ключ для фіксації гвинтів |
| Колір | Black |
| Вага | 205 г |
| Габарити | 133,63 х 33,8 х 66 мм |
| Вага в упаковці | 0,63 кг |
| Габарити упаковки | 19 x 16 x 7 см |
| Країна-виробник товару | США |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 34 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Ширина планки | 21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 389 ₴




