
Кухонні ваги TFA MOCHI 50200720
1 348,95 ₴
1 173 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50200720
- +380 (50) 327-15-50МТС
Кухонні ваги TFA MOCHI 50.2007.20
- Функція додавання тари
- Функція автоматичного вимкнення через 2 хвилини.
- Автоматичний розрахунок обсягу молока
- Нековзна підставка завдяки гумовим накладкам
Сучасні кухонні ваги часом не потребують кутів. Гарним прикладом цього є цифрові кухонні ваги Mochi. Класична форма та багато корисних функцій. Можливо, навіть більше, ніж ви очікуєте від Терезів. Згадайте лише автоматичний розрахунок обсягу молока. Особливість, яку пропонує не кожен пристрій.
Ваша кухня інколи зайнята? Куди б ви не поклали моті, там воно й залишається. Нековзні гумові накладки забезпечують надійну стійку.
Іноді для зважування потрібна просто тара. Не хвилюйтеся, врешті вага все одно буде правильною. Функція додавання тари забезпечує це. І це зовсім не складно.
Поставте порожню ємність на поверхню для зважування, потім увімкніть кухонні ваги. Тоді тара ігнорується. Ви можете побачити точну вагу на РК-дисплеї. Результат навряд чи можна читати зручніше.
Зважувати в грамах тепер не так зручно? Розміри в мл, ib:oz або fl'oz іноді більш популярні. Легко змінюйте режим ваги за допомогою кнопки «Одиниця».
Цифрові кухонні ваги Mochi мають і інші цінні переваги. Ви ніколи не забудете знову вимкнути ваги. Це робиться автоматично через дві хвилини без використання. Так що міняти батарею через поломки навряд чи доведеться.
Пластиковий корпус може бути таким чудовим позачасовим. Ці кухонні ваги точно показують нам це. І за ним легко доглядати. Швидко протріть його вологою ганчіркою, а потім можете прибрати луску.
Чи хотіли б ви, щоб цифрові кухонні ваги Mochi були під рукою? Маючи стільки функціональних можливостей, ми, звичайно, можемо це зрозуміти.
особливості
- LCD дисплей
- Функція додавання тари
- Розширена функція автоматичного відключення
- Нековзна підставка завдяки гумовим накладкам
- Перемикання одиниць вимірювання: g => lb:oz => ml => fl'oz
- Перемикання об'єму для води або молока
Інформація про продукт для завантаження:
- керівництво по експлуатації(502007-інструкції з експлуатації-кухонна шкала-de-gb-fr-it-nl-es.pdf)
- керівництво по експлуатації(502007-bruksanvisning-se.pdf)
Технічні дані
| Діапазон вимірювання | 1 ... 5000 г/мл (перемикається g => lb:oz => ml => fl'oz) |
| обсяг поставки | Ваги кухонні, інструкція |
| матеріал | пластик |
| Батарейки в комплекті | немає |
| Збірка | Класти |
| живлення | Акумулятори |
| Акумулятори | 2 x 1,5 В AAA |
| Розміри | (Д) 160 х (Ш) 200 х (В) 29 мм |
| вага | 319г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Грам, Фунти, Мілілітри, Унції |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.319 кг |
- Ціна: 1 173 ₴




