Коптильня з гідрозатвором Мангалзавод та термометром 546х306х353 2мм (KOP-ST2-39L-T)
3 312 ₴
2 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: KOP-STL2-39L-T
- +380 (50) 327-15-50МТС
Коптильня з гідрозатвором Мангалзавод та термометром 546х306х353 2мм (KOP-ST2-39L-T)
Коптильня з гідрозатвором Мангалзавод та термометром 546х306х353 2мм (KOP-ST2-39L-T)
Перетворіть приготування їжі на справжнє мистецтво з нашою якісною Коптильнею з гідрозатвором та термометром. Це пристрій серійного виробництва, виготовлений із сертифікованої сталі товщиною 2 мм з використанням передової технології лазерного різання, що забезпечує його неперевершену якість і довговічність.
Однією з ключових переваг нашої коптильні є її гідрозатвор, який перешкоджає виходу диму і дозволяє точно контролювати процес копчення. Ви зможете насолоджуватися ніжним та ароматним м'ясом або рибою, приготованими з використанням нашої коптильні.
Коптильня має 2 рівні - встановлені один на одного зварні сталеві решітки на міцних ніжках, що дозволяє одночасно приготувати більшу кількість продуктів, економлячи ваш час і зусилля. Завдяки піддону з ручкою та полозами, які створюють простір для розміщення тріски, весь жир та надлишки збираються у спеціальному резервуарі, що робить процес чищення після використання швидким та зручним.
Також, у наших нових коптильнях усередині кришки-будиночка на всю довжину приварений сталевий прут, на який можна повісити гачки для підвішування їжі, наприклад, риби, курячої грудки, ніжок або крилець. У комплект входить 6 гачків. Кришка та нижня прямокутна частина коптильні обладнані зручними ручками.
Ми цінуємо ваше здоров'я та безпеку, тому наша коптильня виготовлена з нетоксичних матеріалів, які не взаємодіють з їжею і не виділяють шкідливих речовин. І ще одна особливість - коптильня поставляється змащеною всередині лляною олією, що забезпечує антипригарні та антикорозійні властивості, а зовні вона покрита чорною термостійкою емаллю УРФ, що володіє високим ступенем захисту від температурних впливів до 800°C.
Всі зварні шви в конструкції коптильні виконуються без тріщин, усадкових раковин, пропалів і непроварів. Місця зварювання на зовнішніх поверхнях оброблені.
Товар ретельно упаковується в гофрокартон та стретч-плівку за наш рахунок.
Придбайте нашу якісну Коптильню з гідрозатвором і станьте справжнім шеф-кухарем.
Комплектація:
1. Нижня прямокутна частина з гідрозатвором – 1шт.
2. Кришка – 1 шт.
3. Грати на ніжках – 2 шт.
4. Піддон – 1 шт.
5. Гачки для підвішування їжі – 6 шт.
Характеристики
- Габаритні розміри коптильні з ручкою: 546х306х353 мм
- Розмір коптильні: 546х306х322 мм
- Об'єм коптильні: 38.75 л
- Розмір нижньої частини: 470х230х250 мм
- Об'єм нижньої частини: 27 л
- Товщина металу: 2 мм
- Вага: 15.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Пальники |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота коптильні | 353 мм |
| Довжина коптильні | 546 мм |
| Ширина коптильні | 306 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
- Ціна: 2 880 ₴











