

Меблевий сейф Мангалзавод СМ-300
2 967 ₴
2 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: CM-300
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблевий сейф Мангалзавод СМ-300
Меблевий сейф СМ-300 використовується.
для встановлення в меблі;
підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів і цінностей;
як готельний сейф
як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкцію сейфа виконано з листової сталі товщиною 1,5 мм корпус, 2,0 мм дверна плита. Дверний отвір посилено. Двері втоплені. Сейф має внутрішні петлі - ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбовано порошковою фарбою (t запікання 180С), що надає йому приємного вигляду і оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи і цінності від сторонніх.
Габаритні розміри
- Глибина 28 см
- Ширина 35 см
- Висота 30 см
- Вага 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, готельні та меблеві сейфи |
| Колір | Чорний |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 280 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴




