
Офісний сейф Мангалзавод СО-1600/2К
17 926,20 ₴
15 588 ₴
- Готово до відправки
- Код: CO-1600/2K
- +380 (50) 327-15-50МТС
Офісний сейф Мангалзавод СО-1600/2К
- Зовнішня ширина 450 мм
- Зовнішня глибина 400 мм
- Зовнішня висота 1600 мм
- Колір Сірий
- Товщина дверей 3 мм
- Товщина стінок 2 мм
- Тип замка Механічний ключовий
- Виробник FZB
Загальні
- Вага 84 кг
Сейфи офісні: призначені для зберігання документів в офісі. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей і печаток.
Конструкція дверей - фальшпанель (внутрішня частина дверей закрита додатковим листом металу). Товщина дверної конструкції 55 мм. Лицьова панель товщиною 3 мм.
На сейфах цієї серії встановлюються замки сувальдного типу, 3 ригелі по 10 мм діаметром, горизонтальне відмикання (Титан, ПроСам, FZB).
Порошкове фарбування, колір сірий (RAL 7046) - запікається в печі, зносостійке, надійно оберігає сейфи від корозії, зручне в догляді.
Габаритні розміри
- Глибина 40 см
- Ширина 45 см
- Висота 160 см
- Вага 84 кг
- Товщина металу (корпус/двері), мм: 2/3
- Колір: сірий (RAL 7046)
- Тип замка: Ключовий (2 шт)
Інтер'єр: 2 секції, що замикаються окремими замками. Верхня секція обладнана касовим відділенням, нижня - знімною полицею. конструкція дверей - фальшпанель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | офісні та банківські сейфи |
| Колір | Сірий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Загальні | |
| Вага | 84 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1600 мм |
| Зовнішня глибина | 400 мм |
| Зовнішня ширина | 450 мм |
- Ціна: 15 588 ₴




