Сітка для настільного тенісу Garlando Set Universal (2C4-144)
1 149 ₴
789 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929526
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка для настільного тенісу Garlando Set Universal (2C4-144)
Сітка для настільного тенісу Garlando Set Universal (2C4-144) складається з самої сітки та опорних стійок разом із кріпленням до поверхні столу. Сітку встановлюють так, щоб її верхній край був на висоті 15,25 см від поверхні. За бічні лінії столу сітка не повинна виступати більш ніж на 15,25 см. Підходить для всіх моделей тенісних столів.
Характеристики
| Вид | Сітки |
|---|---|
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Колір сітки | Зелений |
| Вага | 0,53 кг |
| Вага в упаковці | 0,58 кг |
| Габарити упаковки | 33 x 20 x 4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴




