Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5)
1 299 ₴
939 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929524
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5)
Набір для настільного тенісу Garlando Storm (2C4-5) серії Hobby складається з двох ракеток і трьох м'ячів, призначених для гравців-початківців. Ракетки мають рейтинг 2+ Stars і схвалені Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить їх ідеальними для гравців, які хочуть покращити свою гру за рахунок кращого контролю м'яча та стабільного удару.
Особливості:
- Основа ракетки із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 1,5 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "8086".
- М'ячі білого кольору Ø40 мм і вагою 2,8 г мають рейтинг 1 Star.
Характеристики
| Клас | ** Для початківців |
|---|---|
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип | Набір |
| Наявність сертифіката ITTF | Так |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 50 |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 40 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 90 |
| Тип основи | ALL |
| Тип накладки | Гладка |
| Товщина накладки | 1,5 мм |
| Комплектація | Ракетка - 2 шт. М'яч - 3 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 0,36 кг |
| Вага в упаковці | 0,41 кг |
| Габарити упаковки | 30 x 18 x 4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Юніорська |
| Призначення | Настільний теніс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴




