Ракетка для настільного тенісу Garlando Hurricane 7 Stars (2C4-1118)
1 839 ₴
1 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929522
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ракетка для настільного тенісу Garlando Hurricane 7 Stars (2C4-1118)
Ракетка для настільного тенісу Garlando Tornado 6 Stars (2C4-1117) із серії Competition призначена для кваліфікованих гравців. Модель має рейтинг 6 Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною як для інтенсивних тренувань, так і для участі у змаганнях.
Особливості:
- Професійна основа із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 2 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "EXTSPEED".
- Рукоятка з подвійним корковим сердечником для покращеного контролю та відмінного відчуття м'яча.
Характеристики
| Клас | **** Для просунутих гравців |
|---|---|
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип | Ракетки |
| Наявність сертифіката ITTF | Так |
| Форма ручки | Конічна |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 100 |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 100 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 75 |
| Тип основи | ALL |
| Тип накладки | Гладка |
| Товщина накладки | 2 мм |
| Комплектація | Ракетка |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 0,19 кг |
| Вага в упаковці | 0,29 кг |
| Габарити упаковки | 30 x 18 x 4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Клас | Професійний |
| Призначення | Настільний теніс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ракетка |
| Товщина накладки | 2,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴




