Ракетка для настільного тенісу Garlando Twister 5 Stars (2C4-117)
889 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929520
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ракетка для настільного тенісу Garlando Twister 5 Stars (2C4-117)
Ракетка для настільного тенісу Garlando Twister 5 Stars (2C4-117) із серії Training призначена для підготовлених гравців. Модель має рейтинг 5 Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною для регулярних тренувань, а також для участі в змаганнях аматорського рівня.
Особливості:
- Основа із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 1,8 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "8088".
Характеристики
| Клас | *** Для гравців середнього рівня |
|---|---|
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип | Ракетки |
| Наявність сертифіката ITTF | Так |
| Форма ручки | Конічна |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 90 |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 90 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 80 |
| Тип основи | ALL |
| Тип накладки | Гладка |
| Товщина накладки | 1,8 мм |
| Комплектація | Ракетка |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 0,17 кг |
| Вага в упаковці | 0,22 кг |
| Габарити упаковки | 26 x 15,5 x 4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Настільний теніс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ракетка |
| Товщина накладки | 1,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




