Ракетка для настільного тенісу Garlando Storm 2+ Stars (2C4-1114)
339 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929517
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ракетка для настільного тенісу Garlando Storm 2+ Stars (2C4-1114)
Ракетка для настільного тенісу Garlando Storm 2+ Stars (2C4-1114) із серії Hobby призначена для гравців-початківців. Модель має рейтинг 2+ Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною для гравця, який хоче покращити свою гру за рахунок кращого контролю м'яча та стабільного удару.
Особливості:
- Основа із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 1,5 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "8086".
Характеристики
| Клас | ** Для початківців |
|---|---|
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип | Ракетки |
| Наявність сертифіката ITTF | Так |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 50 |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 40 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 90 |
| Тип основи | ALL |
| Тип накладки | Гладка |
| Товщина накладки | 1,5 мм |
| Комплектація | Ракетка |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 0,16 кг |
| Вага в упаковці | 0,21 кг |
| Габарити упаковки | 26 x 15,5 x 4 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Юніорська |
| Клас | Початковий рівень |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Настільний теніс |
| Рівень майстерності | Новачок |
| Стан | Новий |
| Тип | Ракетка |
| Товщина накладки | 1,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




