Ліжко розкладне High Peak Toledo XL Dark Grey/Blue (44165)
Ліжко розкладне High Peak Toledo XL Dark Grey/Blue (44165) розкладається за кілька секунд і складається так само легко та швидко. Міцна алюмінієва рама витримує навантаження до 120 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді ліжко досить компактне, поставляється з практичним чохлом для переноски.
Особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не потребує збирання.
- Легке та зручне для перенесення.
- Міцна алюмінієва рама 25 х 25 мм.
- Чохол для зберігання з тканини 300D Polyester.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 120 кг
Характеристики
| Бренд | High Peak |
|---|---|
| Вид | Розкладачки |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал конструкції | 600D Polyester |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Колір | Dark Grey/Blue |
| Комплектація | Ліжко Чохол |
| Розміри | 205 x 78 x 51 см |
| Вага | 8,1 кг |
| Габарити упаковки | 102,5 x 15,5 x 15,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні. |
| Можливість трансформації ліжка в крісло | Немає |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Основні атрибути | |
| Розмаїття розкладки | Алюмінієва профільна труба |
| Основа спального місця розкладачки | Двошарова тканина |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 827 ₴





