Лук блочний Man Kung CBA2 Mirage Green Camo MK-CBA2GODC
Модель 2017 року від компанії Man Kung – блочна цибуля CBA2 Mirage поєднує в собі найкращі характеристики та агресивний дизайн. Довжина цибулі становить 30” (76.2 см), що дозволяє назвати його компактним.
Райзер виконаний з алюмінієвого сплаву, а ручка для більшої ухватистості доповнена пластиковою вставкою. Робота цибулі забезпечується двома ексцентриками, які забезпечують скидання до 70-80%. У CBA2 Mirage передбачена можливість простого регулювання витягу (19-31"/48-78 см), завдяки чому кожен зможе підігнати цибулю під свої потреби.
Цибуля може похвалитися хорошими показниками швидкості – 300 fps (91.4 м/с). Натяг тятиви м'який, без різких «східців».
Даний лук простий у користуванні та налаштуванні, а розширена комплектація (KIT) включає всі елементи, необхідні для стрілянини. Man Kung CBA2 Mirage стане ідеальним вибором для початківців стрільців з блочного лука!
- Артикул: MK-CBA2GODC
- Виробник: Man Kung
- Модель: CBA2 Mirage
- Країна виробник: Тайвань
- Тип конструкції: Блоковий
- Сила натягу: 70 фунтів (31 кг)
- Скидання зусилля: 70-80%
- Використовуваний матеріал: Скловолокно, Алюміній
- Країна походження: Тайвань
- Маса, кг: 1.86
- Швидкість пострілу, м/с: 91 (300 fps)
- Довжина розтяжки (Min): 19" (48.26 см)
- Довжина (Axle to Axle): 30" (76.2 см)
- Довжина розтяжки (Max): 31" (78.74 см)
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.86 кг |
| Довжина лука | 76.2 см |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Сила натягу | 31.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип лука | Блочний |
| Швидкість польоту стріли | 91 м/сек |
- Ціна: 11 817 ₴




