Футбол настільний + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R)
Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) - настільний футбол і настільний хокей в одному продукті, створений для того, щоб запропонувати максимум розваг для дітей навіть в умовах невеликої кімнати. Зменшені розміри дозволяють використовувати цю модель столу всюди, а дизайн корпусу сподобається наймолодшим гравцям. Стіл виготовлений із якісних матеріалів, з ретельною увагою до деталей і максимальною увагою до безпеки гравців-початківців, завдяки телескопічним штангам, що входять до стандартної комплектації. Настільний футбол + аерохокей Garlando F-Mini 2in1 (FM2IN1R) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Ігрове поле із МДФ із меламіновим покриттям. Особливий ефект трави створює враження гри на футбольному полі.
- Трубчасті телескопічні штанги Ø13 мм та товщиною 1 мм входять до стандартної комплектації.
- Швидке та легке вилучення м'ячів і шайб після гола через відсіки за воротами.
- 2 чорно-білі м'ячі, 2 біти та 2 шайби в комплекті.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою механічних лічильників.
Характеристики
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Вид | Настільний футбол / Аерохокей |
| Вік | Від 3 до 8 років |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Розміри ігрового поля | 78 х 48 см |
| Розміри | 95 х 51 х 20 см |
| Комплектація | Ігрове поле 4 механічні лічильники очок 12 фігурок гравців (6 в одній команді та 6 в іншій) 6 ручок 2 м'ячі 2 біти 2 шайби |
| Вага | 14 кг |
| Вага в упаковці | 15,5 кг |
| Габарити упаковки | 105 x 66 x 11 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 849 ₴










