Футбол настільний Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVL)
37 289 ₴
33 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929495
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футбол настільний Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVL)
Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVL) - настільний футбол, створений спеціально для забезпечення максимальної грабельності всіх членів сім'ї: від найстарших до наймолодших. Модель зроблена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Настільний футбол Garlando F-200 Maplewood (F200ACULVL) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9. Цей стіл став головним героєм рекламної кампанії Play & Communicate (Грайте та спілкуйтеся).
Особливості:
- Міцний корпус із ДВП товщиною 20 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Квадратні ніжки 9 x 9 см із МДФ завтовшки 15 мм із меламіновим покриттям.
- Ігрове поле з ламінату на основі ДСП з нахилом по периметру для запобігання утворенню мертвих зон. Білі лінії на зеленому тлі, нанесені методом шовкографії, відтворюють футбольне поле.
- Наскрізні хромовані сталеві штанги Ø16 мм. Якість використовуваних матеріалів збільшує товщину на 2 мм для запобігання вигину штанг і збереження ідеальної форми протягом тривалого часу.
- Штанги виступають із корпусу на протилежному боці ручок відповідно до міжнародного стандарту.
- Сталеві підшипники усередині пластикових фіксаторів, що кріплять штанги до корпусу, значно підвищують швидкість гри, знижуючи навантаження на зап'ястя.
- Фігурки гравців, що є стилізованою людською фігурою, міцні та довговічні, зроблені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі. Фігурки гравців не рухаються, не перміщаються, ідеально утримують свої позиції.
- Мʼяч вводиться в гру через воронку з кожної сторони столу.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із червоними та синіми кубиками.
- В комплекті 10 стандартних білих м'ячів.
- Упаковка з міцним захистом із полістиролу всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
Характеристики
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Вид | Настільний футбол |
| Вік | З 10 років |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Розміри | 145 х 125 х 88 см |
| Комплектація | Ігрове поле 2 механічні лічильники очок 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій) 8 ручок 10 м'ячів |
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Габарити упаковки | 132 x 80 x 33 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 489 ₴











