М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 55 cm Fuchsia (AHF-069)
1 249 ₴
744 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929486
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яч для фітнесу Toorx Gym Ball 55 cm Fuchsia (AHF-069)
Toorx Gym Ball 55 cm Fuchsia (AHF-069) - великий пружний м'яч діаметром 55 см, який використовується для занять фітнесом як удома, так і у спортзалі. Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, покращити координацію та підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати рухи з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.
Особливості:
- Anti-burst - технологія, завдяки якій м'яч не лопається, а повільно спускається в разі пошкодження.
- Ножний насос для накачування йде в комплекті з м'ячем.
Характеристики
| Вид | Круглі |
|---|---|
| Діаметр | 55 см |
| Колір | Fuchsia |
| Матеріали | Полівінілхлорид (PVC) |
| Особливості | Антирозрив З насосом |
| Вага | 1 кг |
| Габарити упаковки | 24 х 18 х 13 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 55 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Призначення | Домашнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴




