

Сушарка для білизни настінна Gimi Telepack 100 (153795)
2 149 ₴
1 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: 928574
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для білизни настінна Gimi Telepack 100 (153795)
Настінна сушарка для білизни Gimi Telepack 100 (153795) це телескопічна розсувна сушарка для білизни, що легко монтується на стіну, швидко розкладається та складається. Дана модель стане ідеальним варіантом для ванних кімнат та балконів у сучасних smart-квартирах, де передбачено невелику житлову площу. Дизайн моделі Telepack 100 (153795) добре вписується в інтер'єр, виглядає стильно та компактно.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розсувна телескопічна система робочої поверхні. Телескопічна конструкція направляючих дозволяє збільшити робочу поверхню до 7 метрів.
- Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні у процесі сушіння.
- Кріплення до стіни за допомогою кронштейна (2 кронштейни постачаються в комплекті).
- У закритому стані сушарка стає практичною вішалкою для рушників.
Характеристики
| Бренд | Gimi |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Матеріал | Метал + пластик |
| Колір | White |
| Додаткові характеристики | Легко кріпиться до стіни Телескопічна система Ідеальне рішення для балконів та ванних кімнат |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри | 100 х 38 х 6 см |
| Робоча довжина поверхні | 7 м |
| Розміри у складеному вигляді | 100 х 14,5 х 6 см |
| Вага | 1,45 кг |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴




