Годинник пісочний 15 хвилин TFA 186009
1 416,80 ₴
1 232 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401001
- +380 (50) 327-15-50МТС
Годинник пісочний 15 хвилин TFA 18.6009
- Скляний пісочний годинник
- Тривалість близько 15 хвилин
- Відтінок скла та пісочний колір у різних поєднаннях
Час летить буквально з цим декоративним пісочним годинником.
Ми не можемо зупинити час, але коли ми дивимося на цей естетичний годинник, ми свідомо переживаємо теперішній момент і даємо змогу йому пройти стильно.
М'які круглі форми зі скла в поєднанні з дрібною цівкою піску роблять пісочний годинник справжнім об'єктом дизайну.
Відтінок лінзи і пісочний колір доступні в різних комбінаціях. Таким чином, ваш новий пісочний годинник можна поєднувати з іншими аксесуарами для дому, і він стане справжньою окрасою вашої вітальні або офісу.
Ідеальний подарунок для тих, хто хоче трохи відпочити.
функції
Декоративний скляний пісочний годинник, наповнений дрібним піском.
Різні колірні поєднання.
Тривалість близько 15 хвилин
Інформація про продукт для скачування:
Керівництво з експлуатації(186009-186010-186011-керівництво-інструкції-пісочний годинник-de-gb-fr-it-nl-es.pdf)
Специфікації
- обсяг поставки пісочний годинник, інструкція
- матеріал скло, пісок
- Збірка Для розміщення
- Розміри (Д) 73 х (Ш) 73 х (В) 190 мм
- Маса 205г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір піску | Рожевий |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Час вимірювання | 15 хв |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пісочний |
- Ціна: 1 232 ₴




