



Театральный бинокль KONUS OPERA-43 3x25
2 167,20 ₴
1 806 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2055
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Театральний бінокль KONUS OPERA-43 3x25
Konus OPERA-43 3x25 — елегантний і компактний театральний бінокль, який ідеально підійде для опери, театру або інших культурних заходів. За неідеальних умов освітлення світлосильна оптика робить зображення світлим і контрастним.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 3x
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Поле зору на 1000 м: 127 м
- Кутове поле зору: 7.2 °
- Мінімальна відстань фокусування: 1.5 м
- Діаметр вихідної зіниці: 8.3 мм
- Винос зіниці: 10 мм
- Фактор сутінку: 8.6
- Светосила: 69.3
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Galileo
- Фокусування: центральна
- Регулювання міжзорякової відстані: 56-72 мм
- Корпус: метал
Габарити:
- Розміри бінокля: 100 x 55 x 33 мм
- Вага бінокля: 140 г
- Розмір упаковки: 110 x 80 x 50 мм
- Вага в упаковці: 200 г
Комплектація
- Бінокль
- Чехол
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
| Збільшення: | 3 x |
| Тип збільшення: | фіксоване |
| Діаметр об'єктива: | 25 мм |
| Тип призм: | Galileo |
| Матеріал призм: | BK7 |
| Просвітлення: | Coated |
| Цвет: | золотисто-білий |
| Діаметр вихідної зіниці: | 8.33 мм |
| Светосила: | 69.3 |
| Фактор сутінку: | 8.6 |
| Винос вихідної зіниці: | 10 мм |
| Фокусування: | центральна |
| Межа фокусування від: | 1.5 м |
| Поле зору на 1000 м: | 127 м |
| Кутове поле зору: | 7.2 ° |
| Розміри: | 100 x 55 x 33 мм |
| Вага: | 140 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Театральний |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 3 х |
| Максимальна кратність | 3 х |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 806 ₴




