



Бінокль XD Precision Advanced 10х42 WP, BAK4, Multi coated
6 008,60 ₴
5 512,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1525.00.04
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія біноклів XD Precision Advaced за своїми характеристиками є найбільш прийнятним і бюджетним варіантом для використання під час полювання.
Характеристики XD Precision Advanced 10х42 WP:
| Кратність збільшення | 10 |
| Діаметр об'єктиву, мм | 42 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 4,2 |
| Видалення вихідної зіниці, мм | 18,4 |
| Поле зору на 1000м: | 101 |
| Довжина | 40 см |
| Вага | 0,73 кг |
| Корекція діоптрій | +/- 4 |
| Система призм | Roof |
| Мінімальний стан фокусування,м | 4 |
| Міжзінична відстань | 56-74 |
| Додаткова інформація | Водонепроникність 5 хв на глибині до 1м |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD Precision |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 512,50 ₴




