Ліжко розкладне кемпінгове Boal Bo-Camp Sun Lounger з сонцезахисним кремом 5 позицій чорний (1304460)
6 972 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301465
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко розкладне кемпінгове Boal Bo-Camp Sun Lounger з сонцезахисним кремом 5 позицій чорний (1304460)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Голландія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Вага в упаковці, кг | 6.20 |
| Вид | Розкладки |
| Висота клавіатури | 28 см |
| Габарити упаковки | 770x600x160 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 |
| Комплектація | Кротати розкладна - 1 шт; Сонцезахисний козир - 1 шт; |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для подорожей | кемпінгові | Пляжні | Сад городу | Таризм |
| Розміри | 1900x610x280 мм |
| Розміри спального місця | 190x61 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 972 ₴









