ЛІЖКО КЕМПІНГОВЕ BO-CAMP SOLE XL Black (1304488)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Голландія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.20 |
| Вага в упаковці, кг | 6.55 |
| Вид | Розкладки |
| Висота клавіатури | 48 см |
| Габарити упаковки | 1020 x180x120 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 |
| Комплектація | Кротати розкладна - 1 шт; Чехол з ручкою - 1 шт; |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для подорожей | кемпінгові | Сад городу | туралізм |
| Розміри | 2100 x700 x 480 мм |
| Розміри спального місця | 210х70 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴













