Бінокль Vanguard Spirit XF 8x42 WP (Spirit XF 8x42)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, г | 960 |
| Вага, г | 666 |
| Окулярна точка | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 |
| Герметизація конструкції | Захист від запотіння. Заповнення азотом N2, Клас водонепроникності IPX7 |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Захист | Водонепроникні|Газонаповнені|Ударостійкі |
| Інтервал диоптрийної наводки | +4/-4 |
| Комплект постачання | Бінокль| Кришки об'єктивів | Кришки окулярів | Ремінь на шию| Салфетка для протирання оптики | Чехол |
| Корпус | Алюмінієвий сплав |
| Приязнь | 8x |
| Лінзи | Ахромат |
| Максимальне збільшення, крат | 8 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.1 м |
| Наявність | Очікується |
| Оправи окулярів | Видвижні |
| Покриття лінз | Повне багатошарове покриття, що просвітлює (Fully Multi Coated) |
| Закриття призм | Срібне покриття, Налаштовується покривання |
| Поле зору на 1000 м | 136 |
| Обмеження фокусування, м | 2.1 |
| Призначення | Хердвочинг | Для подорожей" Макроспостереження | Охота | Повсякденне використання |
| Коригування міжзорякової відстані | 56-74 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Загадковий фактор | 18.33 |
| Фокусування | Центральна |
| Ціна | 7659 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 826,20 ₴











